Liikuntahallin ja koulun salin vakiovuorot 2020-21

5.8.2021 Hyvinvointimittaukset +65 vuotiaille, varattu liikuntahalli sekä pukuhuoneet klo 9.00 – 12.00

– Kosken Kaiku – Jumppa – Salibandy – Yksityinen – Muu
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
10.00
PERHEPEUHU
MLL
10.00
12.00
10.15
10.30
10.45
11.00
11.15
11.30
11.45
15.00
SULKAPALLO
OAJ
15.00
16.00
SULKAPALLO
Sulkapallo Kling
15.00
16.00
TANSSIT, AKROBATIA, SIRKUSTELU
Somero-opisto
15.00
17.00
15.15
15.30
SULKAPALLO
Takatalo
15.30
17.00
15.45
16.00
LENTOPALLO
Kaiku C-tytöt
16.00
18.00
LENTOPALLO
Kaiku LP C-tytöt
16.00
18.00
SULKAPALLO
Sintonen
16.00
17.00
16.15
16.30
LENTOPALLO
Kaiku LP tehoryhmä
16.30
18.00
16.45
17.00
LENTOPALLO
Kaiku LP F-juniorit
17.00
18.30
LENTOPALLO
Kaiku LP F-juniorit
17.00
18.00
SULKAPALLO
Haavisto
17.00
18.00
17.15
17.30
17.45
18.00
JUMPPA
Lihaskuntotreeni
18.00
19.00
JUMPPA
PumppiTreeni
18.00
19.15
JUMPPA
Toiminnallinen harjoitus
18.00
19.00
LENTOPALLO
Kaiku LP
18.00
19.30
SULKAPALLO
Lehti
18.00
19.00
SULKAPALLO
Hakamäki
18.00
19.30
18.15
18.30
LENTOPALLO
Kaiku LP D-juniorit
18.30
20.00
18.45
19.00
JUMPPA
Muokkaus
19.05
20.10
19.15
19.30
LENTOPALLO
Kaiku LP Miehet 2
19.30
22.00
19.45
20.00
SULKAPALLO
Lammela
20.00
22.00
SULKAPALLO
Sulkapallo Rengashuolto
20.00
22.00
KUNTOLENTOPALLO
Kuntolentopallo
20.00
22.00
20.15
SULKAPALLO
Koskinen K
20.15
22.00
20.30
20.45
21.00
21.15
21.30
21.45

Maanantai

  • SULKAPALLO OAJ
    15.00 - 16.00
  • LENTOPALLO Kaiku C-tytöt
    16.00 - 18.00
  • JUMPPA Lihaskuntotreeni
    18.00 - 19.00
  • SULKAPALLO Lammela
    20.00 - 22.00

Tiistai

  • SULKAPALLO Sulkapallo Kling
    15.00 - 16.00
  • LENTOPALLO Kaiku LP F-juniorit
    17.00 - 18.30
  • LENTOPALLO Kaiku LP D-juniorit
    18.30 - 20.00
  • SULKAPALLO Sulkapallo Rengashuolto
    20.00 - 22.00

Keskiviikko

  • LENTOPALLO Kaiku LP tehoryhmä
    16.30 - 18.00
  • JUMPPA PumppiTreeni
    18.00 - 19.15
  • KUNTOLENTOPALLO Kuntolentopallo
    20.00 - 22.00

Torstai

  • LENTOPALLO Kaiku LP C-tytöt
    16.00 - 18.00
  • JUMPPA Toiminnallinen harjoitus
    18.00 - 19.00
  • JUMPPA Muokkaus
    19.05 - 20.10
  • SULKAPALLO Koskinen K
    20.15 - 22.00

Perjantai

  • TANSSIT, AKROBATIA, SIRKUSTELU Somero-opisto
    15.00 - 17.00
  • LENTOPALLO Kaiku LP F-juniorit
    17.00 - 18.00
  • LENTOPALLO Kaiku LP
    18.00 - 19.30
  • LENTOPALLO Kaiku LP Miehet 2
    19.30 - 22.00

Lauantai

  • SULKAPALLO Takatalo
    15.30 - 17.00
  • SULKAPALLO Haavisto
    17.00 - 18.00
  • SULKAPALLO Lehti
    18.00 - 19.00

Sunnuntai

  • PERHEPEUHU MLL
    10.00 - 12.00
  • SULKAPALLO Sintonen
    16.00 - 17.00
  • SULKAPALLO Hakamäki
    18.00 - 19.30
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
09.00
SULKAPALLO
Toivonen
09.00
10.00
09.15
09.30
09.45
10.00
PERHEPEUHU
MLL
10.00
12.00
10.15
10.30
10.45
11.00
11.15
11.30
11.45
15.00
TANSSIT, AKROBATIA, SIRKUSTELU
Somero-opisto
15.00
17.00
15.15
15.30
SULKAPALLO
Rasimus
15.30
17.00
15.45
16.00
SULKAPALLO
Toivonen
16.00
17.00
SULKAPALLO
Hildén
16.00
17.00
16.15
16.30
LENTOPALLO
Kaiku LP E-juniorit
16.30
18.00
16.45
17.00
LENTOPALLO
Kaiku LP pienten pallokoulu
17.00
18.00
LENTOPALLO
Kaiku LP E-juniorit
17.00
18.30
LENTOPALLO
Kaiku LP F-juniorit
17.00
18.00
SULKAPALLO
Puumalainen
17.00
18.00
17.15
17.30
17.45
18.00
SULKAPALLO
Sulkapallo J. Salminen
18.00
19.30
LENTOPALLO
Kaiku LP isojen pallokoulu
18.00
19.00
YLEISURHEILU
Yleisurheilu
18.00
20.00
LENTOPALLO
Kaiku LP D-juniorit
18.00
19.30
SULKAPALLO
Ekalle
18.00
19.30
18.15
18.30
LENTOPALLO
Kaiku LP B-juniorit
18.30
20.00
18.45
19.00
LENTOPALLO
Kaiku LP B-juniorit
19.00
21.00
SULKAPALLO
Mertanen
19.00
20.00
19.15
19.30
SALIBANDY
Sählääjien sähly
19.30
20.30
LENTOPALLO
Kaiku LP M2
19.30
22.00
19.45
20.00
KUNTOLENTOPALLO
Kuntolentopallo
20.00
22.00
SALIBANDY
Harrastesähly
20.00
22.00
20.15
20.30
SALIBANDY
Harrastesähly
20.30
22.00
20.45
21.00
21.15
21.30
21.45

Maanantai

  • LENTOPALLO Kaiku LP E-juniorit
    16.30 - 18.00
  • SULKAPALLO Sulkapallo J. Salminen
    18.00 - 19.30
  • SALIBANDY Sählääjien sähly
    19.30 - 20.30
  • SALIBANDY Harrastesähly
    20.30 - 22.00

Tiistai

  • LENTOPALLO Kaiku LP pienten pallokoulu
    17.00 - 18.00
  • LENTOPALLO Kaiku LP isojen pallokoulu
    18.00 - 19.00
  • LENTOPALLO Kaiku LP B-juniorit
    19.00 - 21.00

Keskiviikko

  • SULKAPALLO Toivonen
    16.00 - 17.00
  • YLEISURHEILU Yleisurheilu
    18.00 - 20.00
  • KUNTOLENTOPALLO Kuntolentopallo
    20.00 - 22.00

Torstai

  • LENTOPALLO Kaiku LP E-juniorit
    17.00 - 18.30
  • LENTOPALLO Kaiku LP B-juniorit
    18.30 - 20.00
  • SALIBANDY Harrastesähly
    20.00 - 22.00

Perjantai

  • TANSSIT, AKROBATIA, SIRKUSTELU Somero-opisto
    15.00 - 17.00
  • LENTOPALLO Kaiku LP F-juniorit
    17.00 - 18.00
  • LENTOPALLO Kaiku LP D-juniorit
    18.00 - 19.30
  • LENTOPALLO Kaiku LP M2
    19.30 - 22.00

Lauantai

  • SULKAPALLO Rasimus
    15.30 - 17.00
  • SULKAPALLO Mertanen
    19.00 - 20.00

Sunnuntai

  • SULKAPALLO Toivonen
    09.00 - 10.00
  • PERHEPEUHU MLL
    10.00 - 12.00
  • SULKAPALLO Hildén
    16.00 - 17.00
  • SULKAPALLO Puumalainen
    17.00 - 18.00
  • SULKAPALLO Ekalle
    18.00 - 19.30
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
15.00
LENTOPALLO
Kämmenänsyrjä
15.00
17.00
PÖYTÄTENNIS
Kaiku Pingis
15.00
18.00
PÖYTÄTENNIS
Kaiku Pingis
15.00
17.30
15.15
15.30
15.45
16.00
16.15
16.30
PÖYTÄTENNIS
Kaiku Pingis
16.30
18.00
JUMPPA
Kehonhuolto
16.30
17.30
16.45
17.00
PÖYTÄTENNIS
Kaiku Pingis
17.00
18.00
17.15
17.30
17.45
18.00
PÖYTÄTENNIS
Kaiku Pingis
18.00
20.00
PÖYTÄTENNIS
Kaiku Pingis
18.00
20.00
JUMPPA
Äijäjumppa
18.00
19.00
PÖYTÄTENNIS
Kaiku Pingis
18.00
21.00
JUMPPA
Lavis
18.00
19.00
18.15
18.30
18.45
19.00
JUMPPA
Zumba Gold
19.00
20.00
JUMPPA
Zumba
19.00
20.00
19.15
19.30
19.45
20.00
SULKAPALLO
Nieminen
20.00
22.00
20.15
20.30
20.45
21.00
21.15
21.30
21.45

Maanantai

  • PÖYTÄTENNIS Kaiku Pingis
    18.00 - 20.00

Tiistai

  • PÖYTÄTENNIS Kaiku Pingis
    16.30 - 18.00
  • JUMPPA Zumba Gold
    19.00 - 20.00

Keskiviikko

  • PÖYTÄTENNIS Kaiku Pingis
    18.00 - 20.00
  • SULKAPALLO Nieminen
    20.00 - 22.00

Torstai

  • LENTOPALLO Kämmenänsyrjä
    15.00 - 17.00
  • PÖYTÄTENNIS Kaiku Pingis
    17.00 - 18.00
  • JUMPPA Äijäjumppa
    18.00 - 19.00

Perjantai

  • JUMPPA Kehonhuolto
    16.30 - 17.30
  • PÖYTÄTENNIS Kaiku Pingis
    18.00 - 21.00

Lauantai

  • PÖYTÄTENNIS Kaiku Pingis
    15.00 - 18.00

Sunnuntai

  • PÖYTÄTENNIS Kaiku Pingis
    15.00 - 17.30
  • JUMPPA Lavis
    18.00 - 19.00
  • JUMPPA Zumba
    19.00 - 20.00
No salivuorot available!