Liikuntahallin ja koulun salin vakiovuorot

Poikkeukset vakiovuoroissa

La-su 3.-4.10.2020 Pöytätenniksen B- ja C-luokkien SM-kisat. Varattuina halli, koulun sali, punttisali, ruokala.
La 21.11.2020 Pöytätenniksen 1. divisioonan turnaus.  Varattuna halli.
La-su 9.-10.1.2021 Pöytätenniksen Kosken Malja GP.  Varattuina halli, koulun sali, punttisali, ruokala.
La 20.2.2021 Pöytätenniksen SM-sarjan kierros.  Varattuina halli ja ruokala.

– Kosken Kaiku – Jumppa – Salibandy – Yksityinen – Muu
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
10.00
PERHEPEUHU
MLL
10.00
12.00
10.15
10.30
10.45
11.00
11.15
11.30
11.45
15.00
SULKAPALLO
OAJ
15.00
16.00
TANSSIT, AKROBATIA, SIRKUSTELU
Somero-opisto
15.00
17.00
15.15
15.30
SULKAPALLO
Takatalo
15.30
17.00
15.45
16.00
LENTOPALLO
Kaiku tehoryhmä
16.00
17.30
SULKAPALLO
Sintonen
16.00
17.00
16.15
16.30
16.45
17.00
LENTOPALLO
Kaiku F-juniorit
17.00
18.30
Ryhmä 1
PALLOKOULU
Kaiku Pienten pallokoulu
17.00
18.00
LENTOPALLO
Kaiku D-tytöt
17.00
19.00
LENTOPALLO
Kaiku F-juniorit
17.00
18.00
SULKAPALLO
Haavisto
17.00
18.00
JUMPPA
Venyttely
17.00
18.00
17.15
17.30
JUMPPA
PumppiTreeni
17.30
18.30
17.45
18.00
PALLOKOULU
Kaiku Isojen pallokoulu
18.00
19.00
LENTOPALLO
Kaiku C-tytöt
18.00
19.30
SULKAPALLO
Lehti
18.00
19.00
SULKAPALLO
Hakamäki
18.00
19.30
18.15
18.30
LENTOPALLO
Kaiku F-juniorit
18.30
20.00
Ryhmä 2
YLEISURHEILU
Kaiku
18.30
20.00
18.45
19.00
LENTOPALLO
Kaiku D-tytöt
19.00
20.30
19.15
JUMPPA
Muokkaus
19.15
20.15
19.30
LENTOPALLO
Kaiku Miehet 2
19.30
22.00
19.45
20.00
SULKAPALLO
Lammela
20.00
22.00
KUNTOLENTOPALLO
Miehet
20.00
22.00
20.15
SULKAPALLO
Koskinen K
20.15
22.00
20.30
SULKAPALLO
Rengashuolto
20.30
22.00
20.45
21.00
21.15
21.30
21.45

Maanantai

  • SULKAPALLO OAJ
    15.00 - 16.00
  • LENTOPALLO Kaiku F-juniorit
    17.00 - 18.30
  • LENTOPALLO Kaiku F-juniorit
    18.30 - 20.00
  • SULKAPALLO Lammela
    20.00 - 22.00

Tiistai

  • PALLOKOULU Kaiku Pienten pallokoulu
    17.00 - 18.00
  • PALLOKOULU Kaiku Isojen pallokoulu
    18.00 - 19.00
  • LENTOPALLO Kaiku D-tytöt
    19.00 - 20.30
  • SULKAPALLO Rengashuolto
    20.30 - 22.00

Keskiviikko

  • LENTOPALLO Kaiku tehoryhmä
    16.00 - 17.30
  • JUMPPA PumppiTreeni
    17.30 - 18.30
  • YLEISURHEILU Kaiku
    18.30 - 20.00
  • KUNTOLENTOPALLO Miehet
    20.00 - 22.00

Torstai

  • LENTOPALLO Kaiku D-tytöt
    17.00 - 19.00
  • JUMPPA Muokkaus
    19.15 - 20.15
  • SULKAPALLO Koskinen K
    20.15 - 22.00

Perjantai

  • TANSSIT, AKROBATIA, SIRKUSTELU Somero-opisto
    15.00 - 17.00
  • LENTOPALLO Kaiku F-juniorit
    17.00 - 18.00
  • LENTOPALLO Kaiku C-tytöt
    18.00 - 19.30
  • LENTOPALLO Kaiku Miehet 2
    19.30 - 22.00

Lauantai

  • SULKAPALLO Takatalo
    15.30 - 17.00
  • SULKAPALLO Haavisto
    17.00 - 18.00
  • SULKAPALLO Lehti
    18.00 - 19.00

Sunnuntai

  • PERHEPEUHU MLL
    10.00 - 12.00
  • SULKAPALLO Sintonen
    16.00 - 17.00
  • JUMPPA Venyttely
    17.00 - 18.00
  • SULKAPALLO Hakamäki
    18.00 - 19.30
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
09.00
SULKAPALLO
Toivonen
09.00
10.00
09.15
09.30
09.45
10.00
PERHEPEUHU
MLL
10.00
12.00
10.15
10.30
10.45
11.00
11.15
11.30
11.45
15.00
TANSSIT, AKROBATIA, SIRKUSTELU
Somero-opisto
15.00
17.00
15.15
15.30
SULKAPALLO
Rasimus
15.30
17.00
15.45
16.00
SULKAPALLO
Toivonen
16.00
17.00
SULKAPALLO
Hildén
16.00
17.00
16.15
16.30
SULKAPALLO
J. Salminen
16.30
18.00
16.45
17.00
LENTOPALLO
Kaiku D-pojat
17.00
18.30
LENTOPALLO
Kaiku E-juniorit
17.00
18.00
SULKAPALLO
Puumalainen
17.00
18.00
17.15
17.30
YLEISURHEILU
Kaiku
17.30
20.00
17.45
18.00
LENTOPALLO
Kaiku D-pojat
18.00
19.30
LENTOPALLO
Kaiku C-pojat
18.00
19.30
SULKAPALLO
Ekalle
18.00
19.30
18.15
18.30
LENTOPALLO
Kaiku C-juniorit
18.30
20.00
LENTOPALLO
Kaiku Naisten harraste
18.30
20.00
18.45
19.00
SULKAPALLO
Mertanen
19.00
20.00
19.15
19.30
SALIBANDY
Sählääjien sähly
19.30
20.30
19.45
20.00
LENTOPALLO
Kaiku Miehet 2
20.00
22.00
KUNTOLENTOPALLO
Naiset
20.00
22.00
SALIBANDY
Harrastesähly
20.00
22.00
20.15
20.30
SALIBANDY
Harrastesähly
20.30
22.00
20.45
21.00
21.15
21.30
21.45

Maanantai

  • SULKAPALLO J. Salminen
    16.30 - 18.00
  • LENTOPALLO Kaiku D-pojat
    18.00 - 19.30
  • SALIBANDY Sählääjien sähly
    19.30 - 20.30
  • SALIBANDY Harrastesähly
    20.30 - 22.00

Tiistai

  • LENTOPALLO Kaiku C-juniorit
    18.30 - 20.00
  • LENTOPALLO Kaiku Miehet 2
    20.00 - 22.00

Keskiviikko

  • SULKAPALLO Toivonen
    16.00 - 17.00
  • YLEISURHEILU Kaiku
    17.30 - 20.00
  • KUNTOLENTOPALLO Naiset
    20.00 - 22.00

Torstai

  • LENTOPALLO Kaiku D-pojat
    17.00 - 18.30
  • LENTOPALLO Kaiku Naisten harraste
    18.30 - 20.00
  • SALIBANDY Harrastesähly
    20.00 - 22.00

Perjantai

  • TANSSIT, AKROBATIA, SIRKUSTELU Somero-opisto
    15.00 - 17.00
  • LENTOPALLO Kaiku E-juniorit
    17.00 - 18.00
  • LENTOPALLO Kaiku C-pojat
    18.00 - 19.30

Lauantai

  • SULKAPALLO Rasimus
    15.30 - 17.00
  • SULKAPALLO Mertanen
    19.00 - 20.00

Sunnuntai

  • SULKAPALLO Toivonen
    09.00 - 10.00
  • PERHEPEUHU MLL
    10.00 - 12.00
  • SULKAPALLO Hildén
    16.00 - 17.00
  • SULKAPALLO Puumalainen
    17.00 - 18.00
  • SULKAPALLO Ekalle
    18.00 - 19.30
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
15.00
LENTOPALLO
Kämmenänsyrjä
15.00
17.00
PÖYTÄTENNIS
Kaiku
15.00
18.00
PÖYTÄTENNIS
Kaiku
15.00
17.00
15.15
15.30
15.45
16.00
16.15
16.30
16.45
17.00
PÖYTÄTENNIS
Kaiku Aloittelijat
17.00
18.00
PÖYTÄTENNIS
Kaiku Pingiskoulu
17.00
18.00
17.15
17.30
17.45
18.00
PÖYTÄTENNIS
Kaiku
18.00
20.00
JUMPPA
Hyvinvointiryhmä
18.00
19.00
PÖYTÄTENNIS
Kaiku Aktiivit
18.00
20.00
JUMPPA
Äijäjumppa
18.00
19.00
PÖYTÄTENNIS
Kaiku
18.00
21.00
SULKAPALLO
Mäkelä
18.00
19.00
18.15
18.30
18.45
19.00
JUMPPA
Zumba
19.00
20.00
PÖYTÄTENNIS
Kaiku
19.00
22.00
19.15
19.30
19.45
20.00
SULKAPALLO
Urmas
20.00
22.00
SULKAPALLO
Nieminen
20.00
22.00
20.15
20.30
20.45
21.00
21.15
21.30
21.45

Maanantai

  • PÖYTÄTENNIS Kaiku
    18.00 - 20.00

Tiistai

  • PÖYTÄTENNIS Kaiku Aloittelijat
    17.00 - 18.00
  • JUMPPA Hyvinvointiryhmä
    18.00 - 19.00
  • JUMPPA Zumba
    19.00 - 20.00
  • SULKAPALLO Urmas
    20.00 - 22.00

Keskiviikko

  • PÖYTÄTENNIS Kaiku Aktiivit
    18.00 - 20.00
  • SULKAPALLO Nieminen
    20.00 - 22.00

Torstai

  • LENTOPALLO Kämmenänsyrjä
    15.00 - 17.00
  • PÖYTÄTENNIS Kaiku Pingiskoulu
    17.00 - 18.00
  • JUMPPA Äijäjumppa
    18.00 - 19.00
  • PÖYTÄTENNIS Kaiku
    19.00 - 22.00

Perjantai

  • PÖYTÄTENNIS Kaiku
    18.00 - 21.00

Lauantai

  • PÖYTÄTENNIS Kaiku
    15.00 - 18.00

Sunnuntai

  • PÖYTÄTENNIS Kaiku
    15.00 - 17.00
  • SULKAPALLO Mäkelä
    18.00 - 19.00
No salivuorot available!